سشوارهای صنعتی به دلیل دامنه کاری گسترده ، قدرت گرمایشی بسیار بالاتری نسبت به سشوارهای آرایشی تولید می‌ کنند . در ادامه این مقاله به خرید سشوار صنعتی می پردازیم .

نکات کار با سشوار صنعتی

سشوار صنعتی هم مانند سایر دستگاه‌ های صنعتی مانند اتوی جوش لوله باید از هرگونه ضربه مصون بمانند . زیرا در سشوارهای صنعتی ، هنگام کار دمای سرامیک المنت دستگاه به‌ شدت بالا می رود و به‌ شدت حساس و شکننده می ‌شود و با کوچک ‌ترین ضربه ‌ای آسیب خواهد دید و می ‌شکند .
بهتر است در هنگام کار با سشوار صنعتی پس از هر چند دقیقه ‌ای که با آن کار می‌ کنیم ، چند دقیقه ‌ای به آن استراحت دهیم؛ این کار باعث می‌ شود عمر دستگاه طولانی ‌تر شود .
دستگاه ارزان قیمتی که نتواند برطرف کننده نیاز شما باشد ، انتخاب ایده آلی برای خرید نخواهد بود . و نکته دیگر این است که همیشه دستگاه های ارزان قیمت ، کیفیت پایینی ندارند ، گاهی یک وسیله ارزان قیمت، از کیفیت بالایی برخوردار است و تمامی ویژگی هایی که به دنبال آن هستید را دارا می باشد .

عملکرد سشوار صنعتی به چه صورت است ؟

برای خرید سشوار صنعتی بدانید که از دو قسمت اصلی موتور دمنده و المنت حرارتی تشکیل شده است . نحوه کار سشوار که دمنده با چرخش فن ، هوا را از درپوش مشبک انتهای سشوار به درون آن کشانده و از روی المنت حرارتی عبور می دهد .
المنت حرارتی بسته به جنس خود (معمولی یا سرامیکی توانایی گرم کردن هوا از درجه حرارت ۵۰ تا ۷۰۰ درجه را دارد . سپس هوای حرارت دیده با فشار به بیرون از سشوار دمیده خواهد شد .
امکان تنظیم درجه حرارت و سرعت جریان هوا با استفاده از کلید های دستگاه وجود دارد . در خروجی سشوار یک نازل برای هدایت و متمرکز نمودن جریان هوا تعبیه شده است . هم چنین سشوار دارای یک دسته برای سهولت استفاده و کنترل راحت تر می باشد .

کاربرد سشوار صنعتی در کجاست ؟

قبل از خرید سشوار صنعتی باید از کاربرد آن اطلاع داشته باشید . این سشوار صنعتی در صنایع گرمایش ، شیشه دودی اتومبیل از بین بردن رنگ های فلزی ، خم شدن لوله های پلاستیکی ، برش در بسته بندی محصول ، پرداخت لاک های حرارتی در مدارهای الکترونیکی ، پوشش های لایه بردار از سطوح مختلف استفاده می شود و یا چسب های صنعتی خشک استفاده می شوند .
این سشوار به تعمیرات منزل از جمله حذف لایه های قدیمی رنگ دیوار ، بسته بندی یا باز کردن مواد پوشش و لحیم کاری (همراه با ابزار دیگر) کمک زیادی می کند .

خرید سشوار صنعتی

سشوار صنعتی یک ابزار صنعتی بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد . این ابزار قدرت هنگام رنگ آمیزی بدنه ماشین برای تمیز کردن رنگ قدیمی و اشیاء دیگر مانند شکل دادن و از بین بردن لایه های قدیمی چسب استفاده می شود . این ابزار هم چنین در صنعت الکترونیک برای اتصال قطعات یک برد الکترونیکی استفاده می شود .
در هنگام خرید سشوار صنعتی حتماً به ولتاژ و توان دستگاه توجه کنید و دستگاهی را انتخاب نمایید که پوشش دهنده نیاز شما باشد . چرا که این سشوارها با توجه به میزان قدرتشان توانایی بر طرف کردن نیاز شما را دارند .
در هنگام خرید سشوار صنعتی حتما به دکمه تنظیم میزان حرارت آن دقت نمایید چرا که با استفاده از این ویژگی می توانید از آن برای انجام کارهای مختلف استفاده نمایید .

چند نکته پیش از استفاده از سشوار صنعتی

در واقع کاربرد های بیش تری را پیدا می کنید . برخی از این دستگاه ها تنظیمات اتوماتیک دمایی دارند و نیاز نیست دما را به صورت دستی کنترل کنید .
اگر این دستگاه را برای مصارف خانگی می خواهید حتما سشواری بخرید که مناسب کار در محیط منزل باشد چرا که استفاده از سشوارهایی که مناسب فضای کارگاهی است بسیار خطرناک می باشند .
برای خرید سشوار صنعتی لازم به ذکر است که این ابزار برقی کمی خطرناک می باشد و رعایت اصول ایمنی برای حفاظت از امنیت خود امری ضروری است .
شما برای خرید سشوار صنعتی می توانید به سایت معتبر ایران بودا مراجعه نمائید و ضمن خرید از این سایت از دیگر محصولات آن دیدن نمائید .