فارسی بر علاوه بر برش های عمودی روی قطعه کار ، قادر به برش های کج و زاویه دار نیز می باشد . در ادامه این مقاله به خرید فارسی بر می پردازیم .

موتور فارسی بر چگونه است ؟

موتور دینامی و ذغالی معمولا موتورهایی است که در این دستگاه ها به کار برده می شود . موتور ذغالی نسبت به دینامی مزیت هایی دارد که در خرید فارسی بر باید به آن توجه کنید .
در طول کار می توانید آن را خاموش و روشن کنید تا فشار کم تری به دستگاه وارد شود . این موتور ها از قدرت کمی در برش برخوردار می باشند .
موتور های ذغالی برای برش چوب مناسب می باشد .اره های موتور دینامی باید دائما روشن باشد و صدای بسیار زیادی دارد و طول عمر بیش تری دارند .

فارسی بر چیست ؟

فارسی بر نوعی برش است که می توانید زاویه برش را از 90 درجه کامل به هر زاویه دلخواه دیگر تغییر دهید . به وسیله این دستگاه می توانید برش های افقی ، فارسی ، ترکیبی و 45 درجه ایجاد کنید . در بعضی از قطعات برای حکاکی لوگوی محصولات از این دستگاه استفاده می کنند .
این دستگاه از پر طرفدارترین و پر کاربردترین ابزار مورد استفاده در صنعت نجاری می باشد و در دو مدل دستی و برقی در بازار موجود می باشد .
از فارسی بر برای برش و اتصال استفاده می شود . بر روی این دستگاه درجه بندی وجود دارد تا بسته به نیاز درجه برش را تغییر دهید .

فارسی بر یک طرفه و دو طرفه چگونه اند ؟

برای خرید فارسی بر باید از این موضوع مطلع شوید . دستگاه های قدیمی موتور را در سمت راست خود دارا می باشند و در سمت چپ فضای برش 45 درجه موجود می باشد .
امروزه با پیشرفت تکنولوژی تولید کنندگان فارسی بر دو طرفه را طراحی و تولید کرده اند تا استفاده ی بهتری از فضای این دستگاه به وجود آید .
در مدل های جدید انتقال نیرو با استفاده از گیربکس انجام خواهد شد و امکان برش از سمت راست نیز فراهم خواهد شد . با فارسی بر دو طرفه دیگر نیاز به چرخاندن چوب برای برش زاویه نمی باشد .

نسل جدید فارسی بر چیست ؟

اره فارسی بر ثابت نسل جدید مدل صندوقی این دستگاه می باشد که قابلیت های بسیار زیادی دارد . جهت برش این دستگاه از بلا به پایین می باشد .
قابلیت دیگر این دستگاه ایجاد زوایای افقی و عمودی در برش راسته ، برش فارسی و برش اریب می باشد و نسبت به مدل های قبلی دارای وزن کم تری می باشند .
افرادی که به صورت حرفه ای کار می کنند به دستگاه های مجهزتری نیاز دارند و باید هزینه بیش تری نیز پرداخت کنند ولی می توانند کار بی عیب تحویل دهند .

ساختار فارسی بر چگونه است ؟

در خرید فارسی بر باید از ساختار این دستگاه اطلاع داشته باشید . این اره از یک تیغه برنده تشکیل شده است که بر روی بازوهای این تیغه میله های متحرکی قرار گرفته است .
این بازو ها به وسیله اهرم در زیر دستگاه نصب شده اند و به صورت افقی تغییر پیدا می کنند . به وسیله این اهرم کاربر می تواند زاویه را تغییر دهدو در زاویه دل خواه خود برش را وراد کند .

خرید فارسی بر

در این مقاله با خرید فارسی بر آشنا شدید . برای خرید فارسی بر مناسب باید به سایز دستگاه و مکان مورد نظر برای انجام کار خود توجه کنید .
دینامی یا ذغالی بودن موتور دستگاه را نیز مورد بررسی قرار دهید . قابلیت و کارایی های فارسی بر را نسبت به مکان و کار مورد نظر چک کنید .
در خرید فارسی بر حتما به تیغه آن دقت کنید که در نجاری حائز اهمیت می باشد . تیغه ها در فارسی بر نجاری دو نوع می باشند تیغه چوب طبیعی و تیغه صفحات چوبی .
تفاوت این تیغه ها در کیفیت برش آن ها می باشد .هر چه تیغه قطر بیش تری داشته باشد ، ابعاد دستگاه هم بزرگ تر خواهد بود و همه چیز به تیغه بستگی دارد .
شما برای خرید فارسی بر باید به سایت فروشگاهی و معتبر ایران بودا در این زمینه مراجعه نمائید و ضمن خرید از دیگر کالاهای این سایت دیدن نمائید و اقدام به خرید دریل شارژی و دیگر ابزارآلات صنعتی نمایید.