این وسیله شبیه به دریل است که برای باز یا بسته کردن پیچ‌ ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد . در ادامه این مقاله به خرید پیچ گوشتی برقی می پردازیم .

اجزای پیچ گوشتی برقی چیست ؟

برای خرید پیچ گوشتی برقی باید با اجزای داخلی آن آشنایی داشته باشید . این کالا از اجزای بسیاری نظیر موتور، گیربکس، چکش و …. تشکیل شده است .

موتور؛ از اجزای بسیار مهم در پیچ گوشتی های برقی می باشد که همراه با گیربکس است . موتورها تعیین کننده قدرت و سرعت هستند .

سه نظام یکی از مهم ترین قطعات به کار رفته در پیچ گوشتی می باشد که با نگه داشتن مته و انتقال نیرو عملکرد پیچ گوشتی را کامل می ‌کند .

مته قطعه ای بسیار مهم است که با سطوح مختلف جهت ایجاد شکاف در تماس می باشد . این قطعه در اندازه و جنس های مختلف موجود است .

دیمر یا محرک کنترل سرعت ، دیمر که به عبارت دیگر به آن کنترل ‌گر سرعت نیز می گویند وسیل ه‌ای جهت کنترل ولتاژ قطعات الکترونیکی است .

پیچ گوشتی با سیم یا بی سیم ؟

برای خرید پیچ گوشتی برقی باید بدانید که دریل‌ پیچ گوشتی شارژی نوع بی‌ سیم راحت ‌تر و جمع و جورتر می باشد و امکان مانور حرکتی آسان ‌تری را ایجاد می‌ کند .

. شما هنگام تعمیر یک در ورودی یا بالای نردبان برای نصب تجهیزات یک لامپ در یک فضای بزرگ ، انعطاف‌ پذیری دریل بی ‌سیم را درک خواهید کرد .

مزایای پیچ گوشتی برقی

برای خرید پیچ گوشتی برقی باید از ویژگی های آم مطلع باشید . ویژگی های منحصر بفرد این وسیله آن را به ابزاری پرکاربرد در صنعت تبدیل کرده است .

از مزایای بارز این وسیله صرفه جویی در زمان می باشد . در بازه زمانی بسیار کوتاه امکان باز و بسته کردن پیچ های زیادی را فراهم خواهد کرد .

بنابراین سرعت انجام کار را به میزان زیادی بالا می برد . این ابزار ، قابل حمل و سبک می باشد و جا به جایی آن آسان می باشد . اندازه این وسیله امکان حمل آسان آن را فراهم می کند .

دریل های پیچ گوشتی به واسطه داشتن خصوصیات منحصر به فرد موجبات راحتی کارها در منازل ، صنعت و کارگاه‌ ها را با سرعت فراهم آورده اند . این ویژگی ها که در نحوه کارکرد این ابزار اهمیت بسیاری دارند .

دریل چیست ؟

در گذشته برای باز و بسته کردن پیچ ‌ها و سوراخ کردن از دریل دستی که فقط از نیروی دست کمک می گرفت ، استفاده می ‌کردند . این مدل امروزه دیگر کاربردی در صنعت و حتی منازل ندارد و فقط در کارهای هنری  مورد استفاده قرار می گیرد .

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از برق به عنوان منبعی در امور صنعتی ، دریل های برقی ساده و چکشی روانه بازار شدند که با برق شهر کار می کنند و دیگر نیازی به اعمال قدرت جهت باز و بسته کردن یا سوراخ کردن سطوح را ندارند.

خرید پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی برقی وسیله‌ای ضروری در جعبه ابزار بسیاری افراد می باشد ، از کاربران معمولی گرفته تا استادکاران ماهر . استفاده از آن ها به معنای صرفه جویی در زمان می باشد .

نگه داری و مراقبت از این نوع پیچ گوشتی های برقی هم چون استفاده صحیح از آن ها ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

پیچ گوشتی برقی به وسیله حرکت چکشی ، نیروی گشتاوری بسیار زیادی حتی بیش تر از دریل ‌های معمولی تولید می‌ کند . مزیت بزرگ دیگر این محصول نسبت به دیگر ابزارآلات این است که نیروی گشتاور از حرکت چکشی به کاربر منتقل نمی ‌شود.

هنگام خرید پیچ گوشتی برقی حداکثر نیروی گشتاور، سرعت در حالت آزاد و طراحی ارگونومیک ابزار را مد نظر بگیرید ، از تجربه دیگر صنعتگران استفاده کرده و مشورت بگیرید .

معرفی فروشگاه ایران بودا

هنگام مقایسه قیمت خرید پیچ گوشتی برقی را به خاطر داشته باشید که مشخصات محصول را به طور کامل بخوانید چون این دستگاه قرار است تا مدت ها عضو کارگاه شما و همکارتان باشد و کارهای زیادی را برای شما انجام دهد  .

برای خرید پیچ گوشتی برقی می توانید به سایت معتبر ایران بودا مراجعه نمائید و ضمن خرید از این سایت از دیگر محصولات دیگر دیدن نمائید .