در نظافت صنعتی با استفاده از تجهیزات مکانیزه سرعت و کیفیت شستشو و نظافت محیط بالا می رود . در ادامه این مقاله به خرید کارواش صنعتی می پردازیم .

کارواش صنعتی چیست ؟

برای خرید کارواش صنعتی بدانید که به دستگاه واترجتی که کارآیی آن در محیط های صنعتی می باشد به اصطلاح کارواش صنعتی گفته می شود . هر دستگاه کارواش صنعتی از دو تکه پمپ که به صورت پیستونی است و یک تکه دیگر به نام الکتروموتور ساخته شده است .
پمپ هایی که در کارواش های صنعتی فلامک ماشین به کاربرده شده است کاملا ساخته ایتالیا می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است .
در کارواش های صنعتی تک فاز از الکتروموتور تک فاز برای قسمت های پمپ پیستونی دستگاه استفاده شده است که قادر است ۱۰۰ بار را ایجاد کند و در کارواش های سه فاز از التروموتور های سه فاز که قادراند فشاری با قدرت بیش تر از ۱۰۰ بار را ایجاد کنند .

نازل کارواش صنعتی به چه صورت می باشد ؟

برای خرید کارواش صنعتی بدانید که جریان آب فشار قوی از نازل واترجت خارج می شود که این نازل در انواع گوناگون موجود می باشد .
نازل های تخت ، دوار، سوزنی و نازل زمین شوی از پر کاربردترین نازل های یک واترجت هستند که کاربران با توجه به وضعیت سطح مورد نظر انتخاب می کنند .
نازل های تخت دارای زاویه های مختلفی هستند و هر چه اندازه زاویه بیش تر باشد فشار کم تر شده و مقدار بیش تری از سطح تمیز می شود .
بعضی از این تجهیزات به صورت کاردکی یا تیغه ای و بعضی دیگر به صورت دوار یا متغیر هستند . نازل های مخصوص عملیات های تخصصی نیز در مدل های مختلفی تولید می شوند که نازل لجن کش ، نازل سندبلاست از جمله این تجهیزات کارواش صنعتی هستند .

مزایای استفاده از این دستگاه چیست ؟

برای خرید کارواش صنعای بدانید که شوینده فشار قوی یک ابزار کارآمد و ایمن بوده است و کاربر با اطمینان و ایمنی کامل می تواند دستگاه را به کار گیرد .
علاوه بر این رده های گوناگون دستگاه های کارواش صنعتی آلودگی ، جرم ، رسوبات و … را از میان بر می دارند بدون آن که کوچک ترین آسیبی به سطح اصلی وارد شو د.
ابداع این طیف از دستگاه های نظافت صنعتی فعالیت های سخت و دشوار لایه برداری ، جرم بری ، رسوب زدایی و بسیاری دیگر از فرآیندهای نظافتی را به میزان قابل توجهی سهولت و سرعت بخشیده و نتیجه ای با کیفیت و بی نظیر بر جای می گذارد .
کاهش در هزینه ها و افزایش بهره وری در کنار ارتقا کیفیت نظافت از جمله مزایای استفاده از دستگاه های کارواش صنعتی یا همان واترجت های صنعتی در نظافت می باشد .

شاسی و بدنه

برای خرید کارواش صنعتی بدانید که با توجه به این که کارواش صنعتی در محیط های صنعتی استفاده می شود لازم است دارای بدنه ای مقاوم تر باشد .
بنابراین بدنه آن از فلز با مقاومت بالاست . اما جنس به کار رفته شده در کارواش های خانگی از پلاستیک است و به همین دلیل بدنه ضعیف تری نسبت به کارواش صنعتی دارد .

خرید کارواش صنعتی

ز فاکتورهای مهم در انتخاب ابزارالات موتور آن ها می باشد . از تفاوت های اصلی کارواش خانگی و صنعتی نیز در موتور این دو می باشد .
موتور استفاده شده در کارواش خانگی از نوع کلکتوری است و می بایست در محیط هایی از آن استفاده شود که فشار زیادی به موتور دستگاه وارد نشود ؛ چرا که در صورت استفاده نامناسب و بیش از حد ، موتور به شدت داغ شده و دچار آسیب می شود .
هم چنین مواد به کار رفته در پیستون کارواش های خانگی و صنعتی نیز تفاوت هایی با یک دیگر دارند ، به این صورت که در کارواش های صنعتی جنس پیستون از سرامیک است و در هنگام تماس با آب دچار سایش نخواهد شد .
دلایل ذکر شده در تفاوت موتور کارواش های خانگی و صنعتی بیانگر این است که استفاده از کارواش صنعتی در کارهای حجیم و طولانی مدت مناسب است زیرا آسیبی به موتور القایی آن وارد نخواهد شد .
شما برای خرید کارواش صنعتی می توانید به سایت معتبر ایران بودا مراجعه نمائید و ضمن خرید از این سایت از دیگر محصولات این ساید دیدن نمائید .